Balanční čočka Thera-Band

balancni-cocka-thera-band

Balanční cvičení bude s balanční čočkou Thera-Band mnohem efektivnější a zábavnější než kdy dřív. Nestabilní povrch čočky skýtá ideální podmínky pro zlepšení rovnováhy, koordinace a zpevnění vnitřního svalstva. Balanční čočka Thera-Band je multifunkční pomůckou jak pro balanční cvičení, tak pro náročnější dynamické sezení. Ideální je například pro posílení břišního svalstva, zároveň díky ní však bez problémů vytvarujete postavu a tak zkrášlíte vaši siluetu. Balanční čočka se skvěle hodí pro účely rehabilitace a uplatnění najde také v rámci fitness tréninku.

Vlastnosti balanční čočky

Povrch balanční čočky Thera-Band je příjemný na dotek a velice snadno se udržuje, stačí použít teplou vodu a mýdlo. Dostupná je ve dvou barvách a velikostech. Nahuštěná je vzduchem, a tak je povrch opravdu nestabilní. Z každé strany má balanční čočka jiný povrch, z jedné strany je hladká a z druhé je pokrytá gumovými výčnělky. Doporučujeme cvičit naboso, nejen že je to efektivnější, ale strukturovaný povrch navíc umožňuje senzomotorickou stimulaci.

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení