Cena za dopravu a možnosti platby

Jestliže si objednáte na e-shopu Thera-Band.cz, veškeré zboží je ihned expedováno prostřednictvím prověřených smluvních dopravců a odběrných míst nebo Vám nabízíme bezplatné osobní vyzvednutí ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Říčanech, kde je možné platit bezkontaktně platební kartou.

Cena expedičních poplatků je od 59 do 135 Kč včetně DPH dle zvoleného způsobu dopravy a platby. Tento poplatek v sobě zahrnuje náklady spojené se zabalením zboží (abychom minimalizovali možnost poškození produktů při dopravě, používáme pouze kvalitní balící a výplňové materiály), pojištění a samotné poštovné.

Při objednávce zboží, s dopravou prostřednictvím PPL, jejíž hodnota přesáhne 1799,- Kč (včetně DPH), Vám nebudeme účtovat žádné poplatky a doručíme Vám balík expresně  ZCELA ZDARMA.

 

Možnosti a ceny dopravy

PPL 95 Kč
GLS 129 Kč
GLS Shop Delivery Service
99 Kč
Česká pošta - balík do ruky 135 Kč
Česká pošta - balík na poštu 119 Kč
Česká pošta - balík do Balíkovny 99 Kč
PPL ParcelShop 59 Kč
Z-Point (Zásilkovna) 89 Kč
Osobní převzetí - Říčany
Zdarma

 

Způsob platby

Hotově nebo kartou Zdarma
Dobírkou 39 Kč 
Dobírka - Zásilkovna 20 Kč 
Dobírka - GLS 25 Kč
Převodem předem Zdarma
Online platba kartou
  • Okamžitá platba přes platební bránu ComGate
Zdarma 
Online bankovní převod
  • Rychlý převod peněz z vybraných bank přes platební bránu ComGate
Zdarma 
Apple Pay
  • Okamžitá platba přes elektronickou peněženku
Zdarma 

 

Možnosti platby

Při objednávání v našem e-shopu Thera-Band.cz si můžete vybrat jednu z následujících možností platby:

na dobírku

Úhrada probíhá při převzetí zboží od přepravní služby. Zásilka je expedována ihned.

platba převodem

Po odeslání objednávky má kupující možnost využít internetové bankovnictví svojí banky a provést on line zadání bankovního příkazu. V potvrzujícím emailu, který Vám přijde hned po dokončení objednávky, bude uvedeno číslo účtu, na který je třeba uhradit požadovanou částku vč. variabilního symbolu. Zboží expedujeme ihned po přijetí potvrzení o úhradě.

platba kartou

Možnost platby platební kartou (i bezkontaktně) při osobním odběru zboží v centrálním distribučním skladě na adrese Dlouhá 132/1, 25101 Říčany - Strašín.

v hotovosti

Možnost platby v hotovosti při osobním odběru zboží v centrálním distribučním skladě na adrese Dlouhá 132/1, 25101 Říčany - Strašín.

online platba kartou online

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga

online platba převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

comgate-banky-cz


Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

V případě jakýchkoliv nejasností jsme Vám k dispozici na info@rehasport.cz nebo naší infolince 800 200 900.

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Poskytovatel online plateb:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267