Thera-Band Rocker Board, Balanční úseč, válcová

thera-band-balancni-usec-v

Thera-Band Rocker Board, balanční úseč, válcová je vhodnou cvičební pomůckou, jak pro účely rehabilitace, tak posílení svalů či zlepšení tělesné kondice. Má tvar obdélníku o rozměrech 34 cm x 35 cm x 9 cm s nosností 120 Kg. Černá barva balanční úseče Thera-Band značí třetí stupeň obtížnosti na barevné škále systému progresivního tréninku Thera-Band, vhodná je zejména pro pokročilé.

Na co je válcová balanční úseč vhodná?

Balanční cvičení je jedním z nejefektivnějších způsobů tréninku. Díky nestabilnímu povrchu desky, lze dosáhnout skvělých výsledků – posílení vnitřního svalstva, zlepšení stability, snížení rizika sportovních zranění, snižuje riziko pádů, zlepšuje chůzi, držení těla a mnoho dalšího.

Balanční podložky Thera-Band ztělesňují perfektní způsob rehabilitace, posilování a cvičení. Balanční úseč válcová a balanční úseč kruhová jsou vrcholným stupněm systému progresivního tréninku Thera-Band. Mají odolnou, lehkou a funkční konstrukci výhodnou zejména kvůli snadné manipulaci. Obě balanční úseče Thera-Band se skládají z pevné, stabilní desky, bezpečné zejména kvůli vroubkované textuře a z podstavy s protiskluzovou spodní částí pro minimalizaci rizika zranění.

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty