CLX

Thera-Band CLX

Posilovací guma Thera-Band CLX je inovativní systém propojených smyček. Tento nový koncept posilovací gumy nabízí nekonečné možnosti pro cvičení, trénink a rehabilitaci. Vyjímečnost tohoto produktu spočívá v možnosti jednoduchého upevnění gumy na jakékoli části vašeho těla, které umožňují již zmíněné smyčky.
Thera-Band CLX je natolik hravý a intuitivní, že pokaždé, kdy gumu vezmete do ruky, přijdete na nový způsob jejího využití. Jedná se o zlomovou novinku ve cvičení s posilovacími gumami, ale i ve fitness a rehabilitaci obecně.


nakoupit na e-shopu

Produkty Thera-Band


Aplikace CLX

Thera-Band společně s CLX vytvořil i aplikaci, ve které naleznete 31 cviků pro každou část vašeho těla. Aplikace CLX je volně ke stažení v App Store nebo na Google Play. Kombinace posilovací gumy CLX a aplikace CLX vám poskytuje komplexní cvičební program, který můžete následovat kamkoli půjdete, protože CLX se snadno vejde i do kapsy.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLX je novinka mezi posilovacími gumami od společnosti Thera-Band. Díky její efektivitě, jednoduchosti a všestrannosti se jedná o revoluční cvičební pomůcku, se kterou můžete velmi pohodlně procvičovat celé tělo. Jedná se o systém propojených smyček, který umožňuje snadné upevnění posilovací gumy na jednotlivé části těla.