Thera-Band CLX

clx

Posilovací guma Thera-Band CLX je inovativní systém propojených smyček. Tento nový koncept posilovací gumy nabízí nekonečné možnosti pro cvičení, trénink a rehabilitaci. Vyjímečnost tohoto produktu spočívá v možnosti jednoduchého upevnění gumy na jakékoli části vašeho těla, které umožňují již zmíněné smyčky.

Thera-Band CLX je natolik hravý a intuitivní, že pokaždé, kdy gumu vezmete do ruky, přijdete na nový způsob jejího využití. Jedná se o zlomovou novinku ve cvičení s posilovacími gumami, ale i ve fitness a rehabilitaci obecně. 

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty

 

CLX je novinka mezi posilovacími gumami od společnosti Thera-Band. Díky její efektivitě, jednoduchosti a všestrannosti se jedná o revoluční cvičební pomůcku, se kterou můžete velmi pohodlně procvičovat celé tělo. Jedná se o systém propojených smyček, který umožňuje snadné upevnění posilovací gumy na jednotlivé části těla.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení