Cvičební guma posilovací

Cvičební guma posilovací je cvičební pomůcka, která nabízí téměř nekonečné využití při posilování nebo rahabilitaci celého vašeho těla. Využívat se dá pro posilování i protáhování svalů. Díky její jednoduchosti můžete přicházet se stále novými využitími.


Barvy cvičební gumy posilovací

Cvičební gumu posilovací vyrábí Thera-Band v osmi tuhostech odlišených barvou. Nejslabší je cvičební guma posilovací béžové barvy na jejíž natažení o 100%, tedy na dvojnásobek potřebujete sílu odpovídající 1,1 kg. Po ní následuje barva žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější cvičební guma posilovací je zlatá, na jejíž natáhnutí na dvojnásobek budete potřebovat 6,5 kg. Nárůst síly mezi jednotlivými stupni je 25% a mezi posledními třemi pak 40%. Díky tomuto postupnému nárůstu můžete postupovat škálou barev, jak poroste vaše kondice a síla, a tak vždy cvičit ve vašem optimu. 


Cvičební guma posilovací a péče o ni

Cvičební guma posilovací Thera-Band je vysoce kvalitní cvičební pomůcka, která vám bude při správné používání dobře sloužit opravdu dlouho. K předčasnému poškození cvičební gumy posilovací Thera-Band může dojít při jejím častém natahování na více než trojnásobek její klidové délky nebo při vytvoření drobných trhlinek následkem proražení o ostrý předmět, jako jsou například hodinky nebo náramky. K podobnému poškození cvičební gumy posilovací může dojít při cvičení v botách, kdy drobné nečistoty, jako je jsou například zrnka písku nebo drobné kamínky uvízlé v podrážce, můžou při stoupání na gumu tyto trhlinky vytvořit a cvičební guma se potom při natažení může přetrhnout.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení