Gymnastické míče Thera-Band

cvicebni-mice

Gymnastický míč Thera-Band je multifunkční cvičební pomůckou, vhodnou ke cvičení v domácnosti, při rehabilitaci nebo jako balanční pomůcka. Využití najde také při skupinovém cvičení, jako je pilates. Vhodný je také k sezení, například v práci, při kterém se posiluje tzv. core – tedy střed těla. Gymnastický míč Thera-Band je opravdu bezpečná pomůcka vhodná například jako prevence bolesti zad pro všechny, bez ohledu na fyzickou kondici. Thera-Band Gymnastický míč, je z odolného a omyvatelného materiálu. Snadno se nafukuje a na vybranou máte ze tří barevně odlišených velikostí.

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty

 


62-gymnasticky-mic-abs   Gymnastické míče Thera-Band ABS

Gymnastické míče Thera-Band ABS vynikají patentovaným systémem ABS, neboli systémem proti protržení (z anglického Anti Burst System), díky němuž jde o jednu z nejbezpečnějších cvičebních pomůcek na trhu. V praxi to znamená, že díky systému ABS, při propíchnutí gymnastický míč Thera-Band nepraskne, ale postupně se vyfoukne.


63-gymnasticky-mic-01   Jak velký má být gymnastický míč?

Gymnastické míče se prodávají v různých velikostech. Při výběru optimální velikosti se bere v úvahu výška cvičence, který bude tuto balanční pomůcku využívat. Ideální velikost gymnastického míče odpovídá této pozici sedu na míči: hlava držena vzpřímeně, páteř napřímená, pánev ve středním postavení, kyčelní klouby musí být cca 3 cm výš než kolena, kolena jsou od sebe na šířku pánve, paty jsou přímo pod koleny, střed kolen směřuje mezi 2.- 3.prst.


64-rozmery-gymnastickych-micu   Velikosti gymnastických míčů Thera-Band

Gymnastické míče Thera-Band nabízíme v několika velikostech, aby odpovídali vaší velikosti a tím byla vaše pozice při cvičení ideální. Standardní gymnastické míče jsou k dispozici v průměrech 55cm v barvě červené, 65cm v barvě zelené a 75cm v barvě modré. Gymnastické míče řady Thera-Band ABS mají stejné barevné označení a rozměry jako gymnastické míče standardní, ale navíc je zde k dostání rozměr 85cm, který se vyrábí v barvě stříbrné.Kde gymnastické míče Thera-Band koupit

Gymnastické míče Thera-Band zakoupíte na našem e-shopu, kde si je můžete domů poslat Českou poštou nebo kurýrní službou PPL. Objednané zboží si můžete také vyzvednout v našem centrálním distribučním skladu v Čestlicích na adrese Obchodní 107.