Madla k posilovacím gumám Thera-Band

madla-k-posilovacim-gumam-th

Thera-Band ke svým posilovacím gumám a tubingům nabízí několik druhů madel a úchytů pro snazší manipulaci. K dostání je madlo s pěnovým polstrováním pro maximální pohodlí, miltifunkční dvojité oko nebo dveřní kotva s jejíž pomocí posilovací gumu nebo tubing jednoduše uchytíte mezi rám a dveře.

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty

 


Thera-Band sada příslušenství

Sada příslušenství Thera-Band obsahuje dveřní kotvu - perfektní pro stabilní cvičení jakékoliv části těla, speciální úchyt Assist®- který může být nápomocný osobám s horším pohybovým rozsahem, například stačí jeden konec umístit kolem dolních končetin a gumu nebo tubing protáhnout tím druhým a můžete posilovat. Do třetice všeho dobrého jsou v sadě Thera-Band velice praktické, polstrované rukojeti.

Sada příslušenství Thera-Band je perfektním komponentem pro jakoukoliv cvičební gumu nebo tubing Thera-Band. Sada vám umožní používat gumy či tubing efektivně a bezpečně. Například dveřní kotva promění vaše dveře ve stabilní rehabilitační stanici. Polstrované rukojeti, dveřní kotva i speciální úchyt Assist® jsou navrženy tak, aby se snadno používaly. Nemusíte vázat uzly, ani produkt opatrně zavírat do dveří. Naopak stačí například připevnit k vaší gumě dveřní kotvu a umístit ji v jakékoliv výšce dveřního rámu, jak je zrovna potřeba.

Obsah sady příslušenství Thera-Band umožňuje plnohodnotné cvičení a rehabilitaci z pohodlí domova. Jde o klíč k odhalení celkového potenciálu cvičebních gum a tubingů Thera-Band.