Masážní válec Thera-Band

masazni-valec-thera-band

Pěnový masážní válec Thera-Band je zcela multifunkční masážní pomůcka, díky které si vystačíte úplně sami a to dokonce bez použití rukou. Pěnový válec o rozměrech 15 cm v průměru o délce 30,5 cm, je možné použít samostatně nebo v kombinaci s Thera-Band Wrap, což je obal skvěle padnoucí právě na pěnový masážní válec Thera-Band, díky němuž se automasáž zintenzivní.

Díky pěnovému masážnímu válci Thera-Band, docílíte relaxace svalů a myofasciálního uvolnění. Tážete li se, jak vlastně tuto pomůcku použít, pak záleží na svalových partiích, které potřebujete uvolnit, ale na příklad u hýždí, se stačí na válec pouze posadit, zapřít se rukama o podlahu a rolovat. Je to snadné.

nakoupit-na-e-shopu
 

na-produkty

 masazni-valec-thera-band-obal

Thera-Band Wrap obal na pěnový masážní válec

Thera-Band Wraps, tedy obaly na pěnový válec, jsou perfektním doplňkem pro základní pěnový válec Thera-Band. Přichytí se během několika sekund a dostupné jsou ve třech odlišných barvách a stupních tvrdosti. Záleží tedy na tom, jak intenzivní masáž si přejete a podle toho stačí zvolit adekvátně tvrdý obal. Thera-Band Wrap je multifunkční masážní pomůcka o délce 30,5 cm a o průměru 15 cm. Vhodná je především k myofasicálnímu uvolnění a relaxaci určité svalové partie. S používáním obalů Thera-Band se zvyšuje také svalová flexibilita a co je zajímavé, automasáž probíhá bez použití rukou, hlavním činitelem je zde vaše váha.

 


Tuhosti obalů na masážní válec

Tuhé pěnové obaly Thera-Band jsou k mání ve třech zářivých barvách – ve žluté (nejměkčí varianta), červené (středně tvrdá varianta) a v zelené (nejtvrdší varianta). Prostřednictvím vystouplých vroubků lze dosáhnout opravdu hlubokého uvolnění. Tvrdost obalu na pěnový válec Thera-Band volte dle stupně intenzity kýžené masáže. Pro jemnější masáž lze použít pěnový válec samostatně nebo spolu se žlutým obalem a naopak pro intenzivnější hloubkovou masáž, zvolte variantu zelenou.