Masážní válec Thera-Band

masazni-valec-thera-band

Pěnový masážní válec Thera-Band je zcela multifunkční masážní pomůcka, díky které si vystačíte úplně sami a to dokonce bez použití rukou. Pěnový válec o rozměrech 15 cm v průměru o délce 30,5 cm, je možné použít samostatně nebo v kombinaci s Thera-Band Wrap, což je obal skvěle padnoucí právě na pěnový masážní válec Thera-Band, díky němuž se automasáž zintenzivní.

Díky pěnovému masážnímu válci Thera-Band, docílíte relaxace svalů a myofasciálního uvolnění. Tážete li se, jak vlastně tuto pomůcku použít, pak záleží na svalových partiích, které potřebujete uvolnit, ale na příklad u hýždí, se stačí na válec pouze posadit, zapřít se rukama o podlahu a rolovat. Je to snadné.

nakoupit-na-e-shopu
 

na-produkty

 masazni-valec-thera-band-obal

Thera-Band Wrap obal na pěnový masážní válec

Thera-Band Wraps, tedy obaly na pěnový válec, jsou perfektním doplňkem pro základní pěnový válec Thera-Band. Přichytí se během několika sekund a dostupné jsou ve třech odlišných barvách a stupních tvrdosti. Záleží tedy na tom, jak intenzivní masáž si přejete a podle toho stačí zvolit adekvátně tvrdý obal. Thera-Band Wrap je multifunkční masážní pomůcka o délce 30,5 cm a o průměru 15 cm. Vhodná je především k myofasicálnímu uvolnění a relaxaci určité svalové partie. S používáním obalů Thera-Band se zvyšuje také svalová flexibilita a co je zajímavé, automasáž probíhá bez použití rukou, hlavním činitelem je zde vaše váha.

 


Tuhosti obalů na masážní válec

Tuhé pěnové obaly Thera-Band jsou k mání ve třech zářivých barvách – ve žluté (nejměkčí varianta), červené (středně tvrdá varianta) a v zelené (nejtvrdší varianta). Prostřednictvím vystouplých vroubků lze dosáhnout opravdu hlubokého uvolnění. Tvrdost obalu na pěnový válec Thera-Band volte dle stupně intenzity kýžené masáže. Pro jemnější masáž lze použít pěnový válec samostatně nebo spolu se žlutým obalem a naopak pro intenzivnější hloubkovou masáž, zvolte variantu zelenou.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení