Podložky na cvičení Thera-Band

cvicebni-podlozky

Cvičení na podlaze může být nepohodlné, otlakům a odřeninám se stěží vyhnete a proto je potřeba kvalitní podložka na cvičení, která vám zajistí maximální podporu a komfort. Podložka na cvičení Thera-Band je speciálně navržená tak, aby vám takovýto komfort poskytla. Je vyrobena z polyethylenu a neobsahuje PVC. Vysoká hustota jejího materiálu zaručuje opravdové pohodlí a snižuje riziko úrazu při dopadu, nízká váha je skvělá kvůli přenášení z místa na místo, což oceníte například pokud si podložku na cvičení nosíte sebou na skupinové lekce.

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty

 


Vlastnosti podložky na cvičení Thera-Band

Podložka na cvičení Thera-Band jde velice snadno srolovat a díky její voděodolnosti, se i skvěle udržuje a čistí. Vyrábí se ve třech krásných barvách a třech různých velikostech. Díky svým výjimečným vlastnostem, jako je ideální tvrdost a lehká váha, je podložka na cvičení vhodná například pro domácí cvičení, ale uplatnění najde zejména v rehabilitaci a také ve fitness či při skupinových lekcích. Podložka na cvičení Thera-Band je profesionální volbou pro každého, kdo při cvičení na podlaze vyžaduje vysoký standard, bezpečnost, komfort a kvalitu.


Kde podložky na cvičení koupit

Podložky na cvičení Thera-Band si můžete zakoupit na našem oficiálním e-shopu a nechat si je poslat domů Českou poštou nebo PPL. Pokud si chcete podložku na cvičení vyzvednout osobně můžete navštívit náš centrální sklad na adrese Dlouhá 132/1 v Říčanech.