Posilovač ruky Thera-Band Pro Hand Trainer

posilovac-ruky-thera-band-pro

Thera-Band Pro Hand Trainer je špičková terapeutická pomůcka vhodná zejména k rehabilitaci, ale také pro posílení rukou a prstů. Celá sada se skládá ze šesti posilovacích plachet a speciálního rámu. Ptáte se, k čemu slouží 6 různých plachet? Vtip je v tom, že každá plachta je jinak tuhá, lépe řečeno první béžová, tedy ta nejslabší, je vhodná například k pooperační rehabilitaci rukou, další plachty (následuje žlutá, červená, zelená a modrá) jsou tužší a tužší, až se dostáváme k poslední černé plachtě, která je nejtužší. Tento systém progresivního tréninku Thera-Band umožňuje naprosto plynulý přechod od nejméně obtížného stupně zátěže, až po ten nejobtížnější.

nakoupit-na-e-shopu
 
na-produkty

 


Plachty pro posilovač ruky Thera-Band Pro Hand Trainer

Plachty Thera-Band Pro Hand Traineru jsou vyrobeny z velice pevného materiálu. Speciálně rozvržené dírky uprostřed plachet, skýtají neomezené možnosti při cvičení a zároveň pohodlný úchop pro každého, nehledě na velikost rukou. Rám Hand Traineru je ze dvou částí, mezi které se jednoduše umístí vybraná plachta, zacvakne se a můžete cvičit. Nepřehlédnutelnou výhodou je výměna plachet, takže za předpokladu, že se vám jedna ztratí nebo se zničí, stačí ji pouze nahradit jinou a nemusíte kupovat nové komponenty.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení