Thera-Band Overball / Pilates Ball 18 cm, růžová

Kód: 24030
2 hodnocení
Značka: Thera-Band
200 Kč –0 %
Thera-Band Overball / Pilates Ball 18 cm, růžová
200 Kč –0 % 199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje růžový míč Thera-Band Pilates Ball v sáčku o průměru 18 cm a pomůcku na pohodlnější nafouknutí míče. Jde o nejmenší možnou variantu ze třech dostupných. Pomůcka je vyrobena ze speciálního odolného neklouzavého materiálu.

Thera-Band Pilates Ball je originální univerzální cvičební pomůcka, dříve využívaná především v pilates či při kondičním cvičení. Je velice příjemný na dotek a snadno se s ním zachází. Thera-Band Pilates Ball je dostupný ve třech velikostech a je možné ho použít jak v oblasti rehabilitace, tak při klasickém cvičení či posilování. Je malý a snadno se nafukuje i vyfukuje. Ideálně ho tedy využijete například i při zdravém sezení nebo při cestování jako polohovací či podkladovou pomůcku.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Overbally Thera-Band
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.161 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: