Thera-Band Tubing 1,2m

Thera-Band Tubing

Thera-Band Tubing je špičková multifunkční cvičební pomůcka, za jejíž pomoci lze posílit, procvičit nebo protáhnout svaly. Vhodná je jak pro účely rehabilitace, tak například pro postupné posílení různých svalových partií. Hodí se zejména pro trénink horní poloviny těla. Thera-Band Tubing je duté lano, lépe řečeno trubička, z kvalitní přírodní gumy. Tubing se vyrábí v 8 různých barvách, které se liší tuhostí, tedy sílou odporu.


nakoupit na e-shopu

Produkty Thera-Band


Náročnosti Thera-Band Tubing

Patentovaný systém progresivního tréninku vám umožňuje začít s nejlehčím stupněm odporu, což je v tomto případě znázorněno barvou béžovou a nadále stačí pokračovat k barvě žluté, červené, zelené, modré a černé, tažná síla každého tubingu je o 25% vyšší než toho předchozího. V případě, že by vám to nestačilo, existuje ještě varianta stříbrná a zlatá, zde se tažná síla zvyšuje o 40% a tubing je opravdu super silný. Thera-Band Tubing je cvičební pomůcka vhodná opravdu pro každého, je bezpečná a minimalizuje tlak na klouby. Dokonce zlepšuje rovnováhu a postavení těla. Thera-Band Tubing je k dotání ve dvou základních délkách – 7,5 m a 30,5 m.


Thera-Band Tubing 122 cm s rukojetí

Thera-Band Tubing s rukojetí je špičková cvičební pomůcka vhodná zejména pro posílení, procvičení a zformování horní části těla. Speciální pohodlné rukojeti jsou velice příjemné na dotek a netlačí. Profesionální gumové trubičky jsou ze zcela přírodní kvalitní gumy a spolu s rukojeťmi tvoří praktickou cvičební pomůckou vhodnou k okamžitému použití.